Svatební koordinátor

Veronika Benešová

Jmenuji se Veronika, baví mě organizovat kohokoli, cokoli a kdykoli. Svatbám a oslavám se věnuji několik let, svatební koordinaci samotné, pak šťastných 7 let.  

Využijte mých schopností, zkušeností a dovedností. Jsem tu pro vás - pro snoubence, ráda vám poradím, jak vše připravit tak, abyste si během dne mohli užívat už je sami sebe a našli si čas na svoje hosty. Vše ostatní nechte na mě a mé kolegy. Postaráme se o hladký průběh celé svatby, o zábavu, kvalitní dodavatele a hlavně o to, abyste na svůj den mohli vzpomínat stejně jako my, s úctou a láskou.

Kontakt
Tel. 737 291 227
Email: svatby@veronika-benesova.cz

www.veronika-benesova.cz
www.facebook.com/pg/benesovaveronika


Klára Pecháčková

Můj profesní život se skládá od samého začátku z organizování a plánování. První zkušenosti jsem získala na ostrově Korfu jako průvodkyně a delegátka. Prošla jsem si F&B odděleními pětihvězdičkových hotelů, Renaissance Prague, Hilton Old town, restaurací Maze světoznámého Gordona Ramsaye. Cenné zkušenosti z organizace a koordinace velkých akcí jsem získala v hotelu Clarion Praha a Grandior. Vážím si možnosti uplatnit tyto zkušenosti během mých krásných svateb. Cesta nebyla někdy jednoduchá, ale nevzdala jsem se. Šla jsem si za svým cílem být zkušenou svatební koordinátorkou. Řídím se citem, intuicí, miluji smysl pro detail, jsem plná nápadů a pozitivní energie...Nejsem velká agentura, jsem Klára, která mění sny ve skutečnost.

Kontakt
Tel. 724 057 076
www.facebook.com/SvatbysKlarou/