Květiny a dekorace

Balkonika

Jmenuji se Nikola Bílková (Balkonika) a Vaši svatbu obohatím o nevšední květinovou výzdobu. Využívám pouze květiny, které si sama vypěstuji a které posbírám po okolních loukách a stráních. 

Zajistím Vám výzdobu od slavnostní brány přes věnečky do vlasů až po tu nejtitěrnější korsáž na klopě saka Vašeho tatínka. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně. Snažím se výběr květin přizpůsobit Vaší osobnosti a zároveň prostoru, kde se obřad odehrává. Květina může být rozčepýřená, ale také uhlazená romantická. Květiny jsou čerstvě utržené, ponechané pár hodin v chladu a vodě, aby se stihly dostatečně napít a hned po uvázání doručené na Váš velký den. Čerstvost a individualita je pro mě prioritou.

Kontakt
Tel.: 728 549 254
Email: info@balkonika.cz 
Web: balkonika.cz/
Facebook: 
www.facebook.com/balkonika.cz 
Instagram: www.instagram.com/balkonika_flowers

KVĚTINOVÉ STUDIO MAROLI

V květinovém studiu Maroli, vytváříme svatební kytice a veškeré květinové dekorace, které Vás provází Vaším svatebním dnem.

Pečlivě dbáme na to, aby květiny byly v souladu s nevěstou, místem obřadu,
a v neposlední řadě i ročním obdobím, přesně tak, aby vše dohromady tvořilo jeden harmonický celek, a vše působilo přirozenou krásou květin. Osobitý přístup ke každému z Vás je pro nás samozřejmostí.

Kontakt

www.maroli-kvetinovestudio.cz
Tel.: 604 725 621
Email: marketastankova3@seznam.cz
www.facebook.com/marolistudio

JANA CHLUPÁČOVÁ

Jsme malá zakázková dílna, která Vám nabídne maximální péči při plánování a realizaci květinového servisu. Empatie a osobní přístup, aby vše tvořilo harmonický celek je samozřejmostí.

Nabízíme:
- svatební kytice všech typů,
- kytičky pro maminky, družičky, korsáže, myrty, ozdobení aut,
- návrh a realizace svatební tabule,
- příprava místa pro obřad, včetně zapůjčení různého svatebního inventáře.

Kontakt
www.chlupacovajana.cz
Tel.:
776 663 673
Email: jana@chlupacovajana.cz
www.facebook.com/pages/Jana-Chlupacova-kvetinovy-svatebni-servis/

Ateliér Rezekvítek

tak se jmenuje malá dílna - působící na Loučeni od roku 2013. Nevěnuji se pouze svatbám, ráda připravuji květiny a dekorace k nejrůznějším příležitostem. Spolupracuji se Zámkem Loučeň, v jehož prostorách, ať v interiéru či parku, jsou velmi pěkné svatební obřady. Co se týká přímo svatební nabídky, zajišťuji v podstatě vše, co se týká květin - dle přání snoubenců. Myrty, kytice, dekorace na auta, výzdoba a květiny k obřadu, výzdoba prostor pro svatební hostinu, jmenovky, atd. Květiny také mohu po dohodě dovézt na místo určení.

Kontakt
Pavla Štalmachová
Tel.: 725 863 006
Email: pasifi@seznam.cz

Květinářství M+M

Obchod Květiny & dárky M + M funguje již od roku 2000, na prvním místě jsou především spokojení zákazníci, kteří se do obchodu rádi vrací.

Na svatební květinový servis jsme se začali specializovat po otevření našeho svatebního salonu. Byli jsme zase o krůček blíž porozumět potřebám nevěst
a splnit i ty nejnáročnější přání. A proto jsme se rozhodli nabízet naše služby komplexně.

  • U nás snoubencům zajistíme květiny pro nevěstu, ženicha i jejich doprovod.
  • Zhotovíme ozdoby na auta, polštářky na prstýnky, vývazky i myrtičky.
  • Realizujeme výzdobu svatebních tabulí a obřadních míst. A to po celých středních Čechách, po domluvě snad úplně všude;)

Kontakt
Palackého 286, Mladá Boleslav
Tel. obchod 326 323 713
Mobil 721 062 502
www.facebook.com/kvetinymm 

Květiny od Marcely

Jsem floristka, která se věnuje hlavně svatebním dekoracím. Pro Váš den D vytvořím vše co si budete přát, od kytice pro Vás až po tu nejmenší mašličku na myrtu.
Chcete jít k oltáři s věnečkem na hlavě a kyticí lučního kvítí? Máte ráda originalitu a přejete si extravagantní kytici? Nebo jste vždy toužila být jeden den princeznou a vdát se s elegantní kyticí na zámku? Prozraďte mi své sny a já Vám je ráda pomůžu splnit : - )
Těším se na Vás!

Kontakt
Marcela Kocourková
Tel. 777 019590
www.kvetinyodmarcely.cz
https://www.facebook.com/kvetinyodmarcely.cz/