Hudba

Profesionální svatební DJs

Vážení budoucí novomanželé, rádi bychom Vám představili náš společný projekt Svatební Mejdany.cz, který vznikl spojením dvojice DJů Tomcat & Muff, jenž hrají svatební party již řadu let a vždy s pozitivní zpětnou vazbou od novomanželů. Držíme se hesla, že svatba je jeden z nejslavnostnějších momentů v životě a musí být tak řádně oslavena. Snažíme se budoucím novomanželům vyjít maximálně vstříc, aby se stal "Váš den" díky nám ještě hezčím. Pro Vaše svatební party máme pečlivě vybrané oblíbené taneční hity od 70's až po současnost, vždy tak abychom na taneční parket dostali opravdu všechny věkové generace. Z vlastních zkušeností víme, že právě diskotéka rozproudí hosty do správného party tempa a vy si tak svůj svatební den užijete na maximum.
V rámci svatební diskotéky je samozřejmostí moderace soutěží, uvedení prvního tance, zábava a vše, co si budete přát.

✓ Máme zkušenosti s veřejnou hudební produkcí více než 12 let.
✓ Za tu dobu jsme odehráli stovky svateb, večírků a diskoték.
✓ Máme široký hudební archív čítající několik tisíc skladeb včetně videoklipů a karaoke.
✓ Disponujeme muzikou od 70. let po současnost, Československé i světové hity, rock, dětskou diskotéku a pro mladé taneční muziku.
✓ Kompletně zajistíme profesionální ozvučení celé akce včetně světelné show.
✓ Dokážeme produkovat akci tzv. na klíč od prvotního nápadu, přes plánování až po samotnou realizaci což přináší nemalé úspory, než při objednávkách techniky a zvlášť DJů.

Kontakt
www.svatebnimejdany.cz
Tel.: 774 122 007
Email: info@svatebnimejdany.cz
www.facebook.com/Svatebnimejdany

Trio Coloré

Trio Coloré je klavírní trio vzniklé v roce 2013 a pochází z Mnichova Hradiště.
Hrajeme v obsazení: housle violoncello a klavír. Vzhledem k tomu, že vlastníme digitální klavír (nutný přívod elektřiny), zahrajeme téměř kdekoli, v zahradách, na zámcích, v parcích, na rozkvetlých loukách, ale samozřejmě
i v kostele, v obřadních síních a v dalších tradičních i netradičních prostorách. Hudbu můžete vybírat z našeho repertoáru, nebo pokud si zavčasu vyberete jakoukoliv jinou melodii muzikálovou, filmovou, jazzovou, pohádkovou, nebo prostou lidovou, vhodně ji pro naše trio zaranžujeme.

Svatební obřad je nejdůležitější částí svatebního dne. Jedinečnou sváteční atmosféru na svatebním obřadu dokáže ale podtrhnout jen skutečná živá hudba. Klavírní Trio Coloré má nevšední zvuk a ve srovnání s hrajícím CD dokáže vytvořit silnou, emocemi naplněnou atmosféru při obřadu. Svatební hudba Vám bude připomínat Váš jedinečný den, proto je důležité svatební hudbě věnovat větší pozornost.

Kontakt
https://triocolore.cz
Tel.: 774 309 127
Email: madlalinka@gmail.com