Foto

Johana Antošová

Jsem svatební fotografka s mnohaletou praxí působící hlavně na mlado-boleslavku a liberecku.
Vždy se snažím navázat se snoubenci uvolněný, přátelský vztah a věřím, že se to ve fotografiích odráží. Při focení mi jde o co nejhezčí dokumentaci Vašeho dne a je-li to možné, nijak do běhu svatby nezasahuji. Svatební portréty mám ráda intimní, ukazující jak Vaši lásku, tak i přátelství a smích.

Pro ukázku mé práce se můžete podívat na moje webové stránky   www.johant.cz. Těším se na Vás.

Kontakt
www.johant.cz
Tel.: 774 765 277
Email: johant@johant.cz
www.facebook.com/johant.cz

Fotostyl -
Jana Staňková


Zdravím jsem Jana, fotím již více než desítku let. Miluji svoji práci. Miluji svatební den a prožívám vše jako rodinný příslušník
... svoji práci dělám jen srdcem
... prostě hodně štěstí
"Novomanželé".

Kontakt
www.foto-stylatelier.cz
Tel.: 723 638 147
Email: fotostylvizaz@seznam.cz
www.facebook.com/jana.stankova.79069

www.facebook.com/Profesionální-fotograf-fotoateliér-Jana-Staňková-Foto-STYL

Barbora Pešková Photographer

Kontakt
Tel.: 774 375 695
Email: barchetka@seznam.cz
www.facebook.com/BarboraBeznoskovaPhotographer

Lucie Kadlecová

Jsem fotografka, vizážistka i zpěvačka, proto bych Vám ráda nabídla kompletní balíček WEDDING ALL IN ONE.

Co obsahuje:
- předsvatební schůzku
- tvorbu svatebního oznámení
- předsvatební focení
- líčení nevěstu a svatebčanů
- účes pro nevěstu a svatebčany
- manikúru pro nevěstu a svatebčany
- focení svatby
- hudbu na svatební hostinu

Balíček lze vždy upravit podle Vašeho přání. Je možné využít jen některé z uvedených služeb.

Kontakt
www.luciekadlecova.com/svatebni-sluzby
Tel.: 604 746 111
Email: info@luciekadlecova.com
www.facebook.com/LK Photographer&Makeup artist

Eva Zajícová


Jsem fotografka z Českého ráje, cestuji a fotím po celém světě, kam mě zrovna vítr zavane. Miluji přirozené světlo, uvolněnou atmosféru a upřímné emoce. Ráda sním. Každý svatební den má svůj rytmus a dýchá jinou, však krásnou atmosférou. Některý den plyne potichu v intimní atmosféře v malém počtu spřízněných duší. Jiný je bujarý
o hojném počtu rodiny, přátel, kamarádů, známých a nakonec i kolemjdoucích, co se zastaví na kus řeči a blahopřání. Každá láska má svůj příběh, který začíná seznámením
a graduje v různých etapách. Jedním, důležitým mezníkem na časové přímce společné cesty životem je právě svatba. Fotografování svatby je pouze doplňkem celého dne
a nemělo by nijak narušit jeho průběh. Jsem tichý pozorovatel a ráda zachycuji lidi
a momenty, o kterých si myslím, že jsou důležité.

Miluji příběhy o lásce a věřím, že i ten Váš je jedinečný.

Kontakt
www.photozajic.cz
Tel. 606 534 856
Email: evickazajicova@email.cz
www.facebook.com/photo.zajic

Lukáš Komárek

Jsem svatební fotograf z Mladé Boleslavi. Fotografováním se zabývám zhruba od roku 2007 a to, co zprvu začalo jako koníček, se postupem času změnilo v opravdovou vášeň, každodenní součást mého života a mou vysněnou práci. Miluji práci s lidskými pocity, náladami, emocemi a vždy se snažím aby fotografie vyprávěla určitý příběh a měla svou atmosféru.

Kontakt
www.komarekphoto.cz
Email: komarekphoto@seznam.cz
www.facebook.com/KomarekPhoto

Jakub Štěpán

Jsem fotograf, který dělá, co ho baví. Například fotí svatby. Pocházím z Loučeně, což je od Boleslavi jen malý kousek cesty. Svatby se snažím fotit tak, abych nenarušoval jejich spontánní průběh a zachoval autentickou atmosféru. Kromě focení se zabývám i svatebním videem. Bližší informace a ukázky práce naleznete na mých webových stránkách. Těším se na spolupráci s novými klienty :-).

Kontakt 
www.jakubstepan.com/svatebni-fotograf
Email: jakubstepan@jakubstepan.com
www.facebook.com/JakubStepanPhotography

MgA. Gabriela Šinkorová

Každou svatbu vnímám jako naprosto jedinečnou stejně tak, jako každý pár je jedinečný. Právě to se snažím zachytit. Hledám momenty, které vystihují tu danou chvíli a všímám si detailů, které vás charakterizují. Zachycuji fragmenty, které pak složím dohromady a jako celek vypráví vždy zcela originální příběh.

Nejlepší je zachytit celý svatební den od příprav, které jsou velmi intimní, plné očekávání a většinou protkané vtipnými momenty. Následuje přesun na místo obřadu, samotný obřad, fotografování svatebčanů, hostina, večerní zábava... Mezitím podle možností probíhá fotografování samotných manželů na místech, na kterých se dohodneme. Ať už to bude hned na místě nebo na nějakém speciálním místě, kam se můžeme společně vypravit. Celkově můj způsob práce vnímám jako dokumentární nebo reportážní a stejně tak i u portrétování manželů se snažím, aby se cítili přirozeně a jejich svatební portréty byly jen o nich.

Kontakt 
www.gabrielasinkorova.cz
Tel.: 603 243 476
Email: gsinkorova@email.cz
www.facebook.com/sinkorovaphotography


Mgr. Petr Pavlíček

Fotografování svatebního dne je pro mne úžasný žánr, pokaždé jiný, plný úsměvů, ale i nečekaných překvapení a i proto mne stále baví dokumentování Vašeho velkého dne. Snažím se o uchopení atmosféry a jedinečnosti, zaznamenat svatební den jako celek a přitom zachytit i každý detail. Je pro mne radost fotografováním uchovat pro Vás tento den na věky! Fotografuji po celé republice, jak je vidět z mých fotografií, takže jestli na místo vaší svatby pojedu 10 min nebo 3 hodiny, pro mne není rozhodující. Důležité je, aby vám líbily moje fotografie a můj rukopis.

Kontakt 
Tel. +420 607 728 924
Email: studiou@studiou.cz
www.studiou.cz
www.facebook.com/svatebnifotostudiou/


Tereza Rybářová

Jmenuji se Tereza Rybářová a fotím pod jménem Terezi photograph. Pocházím z Mladé Boleslavi, kde také převážně fotím, nicméně občas zavítám i do vzdálenějších krajin a to velmi ráda. Mému srdci jsou blízké přirozené a uvolněné fotografie nejlépe někde v přírodě. Pokud jste tedy přírodaholici a cestovatelé stejně tak jako já budeme si s největší pravděpodobností rozumět. 

Kontakt
Tel.: +420 776 555 320
E-mail: terezar17@gmail.com
Instagram: terezi_photograph
www.facebook.com/TEREZIPHOTOGRAPH/